Materiały budowlane

Podczas budowy domu czy remontu każdy z Nas musi zastosować różne rodzaje materiałów budowlanych, często nie zdając sobie sprawy z tego, jak wiele ich typów zostaje wykorzystanych. Dlatego warto wiedzieć, jaki jest podział, rodzaj oraz zastosowanie materiałów budowlanych.

CO TO SĄ MATERIAŁY BUDOWLANE?

Materiały budowlane to produkty służące do budowy nowych obiektów oraz naprawy już istniejących konstrukcji. Różnią się między sobą parametrami technicznymi, takimi jak cechy fizyczne, mechaniczne, chemiczne oraz fizykochemiczne, które jednocześnie wpływają na to, do czego mogą być wykorzystywane.

PODZIAŁ MATERIAŁÓW DO BUDOWY

Produkty służące do budowy/remontu budynków lub mieszkań dzieli się według trzech różnych aspektów: przeznaczenia, rodzaju tworzywa oraz zastosowania.

Ze względu na przeznaczenie materiały budowlane dzieli się na konstrukcyjne, izolacyjne oraz instalacyjne. Przykładowo, beton służy do wznoszenia fundamentów, stal często wykorzystywania jest podczas wykonywania zbrojenia np. fundamentów, a dzięki papie możliwa jest ochrona dachu przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych.

To wszystko oferuję Państwu firma Radbet i zachęca do kontaktu, spotkania w celu określenia Państwa potrzeb ,a następnie do przedstawienia przez Nas oferty handlowej.


Cechuje Nas fachowe doradztwo, atrakcyjna cena i szybki czas realizacji dostaw na określony adres inwestycji w wyznaczonym przez Państwa terminie

CHARAKTERYZUJE NAS KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTYCJI ! „OD FUNDAMENTU AŻ PO SAM DACH…”

Jakieś pytania? Skontaktuj się

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Przejdź do danych kontaktowych