Pasze I nawozy

W naszej ofercie pasza najwyższej jakości firmy BARBARA przeznaczona jest dla właścicieli gospodarstw rolnych inwestujemy w produkty, które spełniają wysokie wymagania klientów i dostarczają zwierzętom hodowlanym wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Proponowane przez nas pasze idealnie nadają sie dla:

Drobiu

Posiadamy szczegulnie szeroką gamę produktów dla drobiu, mieszanki pełnoporcjowe i uzupełniające. Mieszanki charakteryzują sie bardzo dobrym zbilansowaniem składników pokarmowych a także nowoczesną technologią produkcji..

Królik

Najwyższej jakości pasza dla królików zawierają odpowiednią ilość składników pokarmowych, optymalny poziom witamin i minerałów oraz łatwostrawnego włókna dostosowanego do potrzeb zwierząt, mieszanka likwiduje wszelkie niedobory żywieniowe i stymuluje zdrowowotność stada oraz chroni przed kokcydiozą. Może być stosowana jako pokarm wyłączny.

W trosce o Państwa plony przygotowaliśmy ofertę nawozów

Składa się ona zarówno z produktów organicznych, jak i sztucznych. Z naszymi nawozami dostarczysz roślinom wszystkich niezbędnych pierwiastków.

Oferujemy:

  • nawozy sztuczne.
  • nawóz organiczny,
  • nawozy fosforowe,
  • nawozy potasowe,
  • nawozy mineralne,
  • nawozy azotowe.

 

Nasza oferta składa się wyłącznie z produktów od renomowanych producentów, przez co klienci zyskują pewność, że inwestują w bezpieczne nawozy.

Jakieś pytania? Skontaktuj się

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji

Przejdź do danych kontaktowych